Kierownik Robót w branży elektrotechnicznej
  • Rzgów
Rzgów, Rzgów, łódzkie, Polska
ELSERWIS SP. Z O.O.
11. 6. 2024

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyki zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Jeżeli posiadacz otwarty umysł, potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, lubisz wyzwania i uważasz że dzięki Twoim umiejętnością przyczynisz się do podniesienia usług świadczonych przez naszą firmę, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nie wahaj się, już dziś dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola postępu realizacji prac na budowie pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • przygotowywanie dokumentów i materiałów niezbędnych do prawidłowej organizacji pracy
  • ścisła współpraca z zespołem koordynacyjnym zarządzającym procesem budowlanym
  • kierowanie podległym zespołem elektromonterów oraz podwykonawców
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz negocjacje cenowe
  • współpraca z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami i dostawcami
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji dotyczącej odbioru robót
  • nadzór oraz optymalizacja realizacji inwestycji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, elektryczne
  • posiadanie uprawnień budowlanych E i D
  • uprawniania budowlane w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych
  • min. dwu letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • znajomość oprogramowania: Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa własna,
  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność
  • otwartość na wiedzę i nowe doświadczenia

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane
  • wspólny rozwój w dynamicznej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego ( szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie grupowe
  • do osobistej dyspozycji: samochód, komputer, telefon
  • monitorowany parking dla pracowników
  • cyklicznie organizowane spotkania integracyjne

  • Praca Rzgów
  • Kierownik Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851