Kierownik Robót Torowych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Trakcja S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją i przepisami prawa budowlanego.
  • Pełnienie funkcji technicznych zgodnie z ustawą "Prawo Budowlane".
  • Opracowywanie projektów zagospodarowania terenu budowy, udział w opracowaniu i aktualizacji BIOZ.
  • Przyjęcie technologii robót, opracowanie harmonogramu robót, dostaw materiałów i sprzętu.
  • Organizacja zaplecza budowy oraz nadzór nad brygadami roboczymi.
  • Nadzór nad zakwaterowaniem pracowników i kontrola pracy sprzętu budowlanego.
  • Koordynacja i kontrola jakości robót oraz bezpieczeństwa pracy na budowie.
  • Kompletowanie dokumentów jakościowych i dokumentacji budowy (dziennik budowy, protokoły odbioru robót, dokumentacja powykonawcza).
  • Współpraca z inwestorem, projektantem oraz podwykonawcami i dostawcami.
  • Sporządzanie budżetu robót, analiz budżetowych i rozliczanie robót wykonanych przez podwykonawców.
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i korespondencji kontraktowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budowlanym.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Torowych.
  • Uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej do wykonywania robót bez ograniczeń.
  • Doświadczenie przy realizacji dużych, zaawansowanych inwestycji kolejowych.
  • Znajomość procesów budowlanych, prawa budowlanego i przepisów FIDIC.
  • Dobra znajomość pakietu MS Excel, AutoCAD i MS Project.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w delegacji.
  • Umiejętność opracowania budżetu na prowadzone roboty, kontroli nad postępem kosztów w stosunku do postępu robót.
  • Umiejętność współpracy w dużym, wielobranżowym zespole.
  • Komunikatywność, operatywność, systematyczność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690