Kierownik Robót Teletechnicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
31. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór i koordynacja robót elektrycznych, teletechnicznych i automatyki prowadzonych przez Podwykonawców,
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • Uczestnictwo w procesie projektowania obiektów w branży elektrycznej i teletechnicznej,
  • Analiza kosztów i poprawności rozwiązań projektowych,
  • Analiza ofert Podwykonawców i ich opiniowanie,
  • Proponowanie i wdrażanie zamiennych rozwiązań technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku elektrycznym, teletechnicznym lub pokrewnym,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – od minimum 6 miesięcy,
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi w trakcie realizacji co najmniej jednej inwestycji polegającej na budowie lub przebudowie budynku użyteczności publicznej o wartości co najmniej 70 milionów złotych,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Platforma szkoleniowa do jeżyka angielskiego
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836