Kierownik Robót - sieć trakcyjna / elektroenergetyka nietrakcyjna (m/k)
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Silesian Voivodeship, Polska
Budimex SA
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Pszczyna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktu w zakresie budowy sieci trakcyjnej lub elektroenergetyki nietrakcyjnej,
  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu,
  • zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami,
  • rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w zakresie sieci trakcyjnej lub elektroenergetyki nietrakcyjnej, na dużych kontraktach kolejowych,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w ‎zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność ‎pracy pod presją czasu,
  • umiejętności kosztorysowania robót branżowych,
  • dobrej znajomości MS Project, AutoCAD.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy
  • wymiany międzynarodowe
  • dzień wolny w urodziny
  • ciekawy program szkoleń
  • program rozwojowy dla kobiet

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Pszczyna
  • Kierownik Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862