Kierownik Robót Sanitarnych - rekrutacja online
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta będącego generalnym wykonawcą poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót Sanitarnych na największą w kraju inwestycję z branży wodno - ściekowej zlokalizowaną w Płocku.

Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Płock

Zadania:

  • praca na budowie przy realizacji inwestycji z branży wodno - ściekowej;
  • nadzór, organizacja i koordynacja pracowników oraz podwykonawców na terenie budowy;
  • kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami, wymaganiami inwestora oraz budżetem i harmonogramem budowy;
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji odbiorowej;
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym oraz przedstawicielami podwykonawców;
  • sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • nadzór na pracami podwykonawców pod względem zarówno ilościowym, jak i jakościowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót w realizacji inwestycji w formule EPC;
  • mile widziane doświadczenie przy budowaniu obiektów infrastruktury sanitarnej ochrony środowiska (tj. oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, obiekty hydrotechniczne);
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności sanitarnej bez ograniczeń;
  • prawo jazdy kat. B;
  • biegła znajomość obsługi komputera (w szczególności programy AutoCad/MS Project);
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • samodzielność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (zależnie od preferencji kandydata) po stronie generalnego wykonawcy;
  • możliwość długoterminowej współpracy i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach;
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport);
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Płock
  • Technik urządzeń sanitarnych Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851