Kierownik Robót Sanitarnych
  • dolnośląskie
dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
MONTEX INSTALACJE SP. Z O.O.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy instalacje HVAC, wodno-kanalizacyjne, gazowe, przeciwpożarowe oraz technologiczne.

Opis stanowiska
  • koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa instalacji w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych na budowach,
  • kierowanie i nadzorowanie pracy podwykonawców robót sanitarnych i reprezentowanie firmy w kontaktach z Generalnym Wykonawcą
  • weryfikacja dokumentacji pod kątem optymalizacji rozwiązań,
  • przygotowywanie sprawozdań i harmonogramów
  • pozyskiwanie podwykonawców do realizacji zadań

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska) wiedza techniczna z zakresu wykonawstwa
  • 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z instalacjami sanitarnymi bezpośrednio na budowie
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,gazowych,wodociągowych i kanalizacyjnych
  • umiejętność współpracy w zespole realizującym projekt, komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • dyspozycyjność – wyjazdy służbowe, -gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazna atmosfera
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędny pakiet narzędzi pracy

  • Praca dolnośląskie
  • Kierownik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075