Kierownik Robót Sanitarnych
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Dla naszego klienta generalnego wykonawcy poszukujemy aktualnie Kierownika Robót Sanitarnych

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe sanitarne w zakresie instalacji sanitarnych
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót Sanitarnych
  • uprawnienia budowalne bez ograniczeń w zakresie sanitarnym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemu AutoCad oraz Ms Office
  • umiejętność pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • ciekawą realizację w zakresie budowy zakładu przemysłowego

Zadania

  • prowadzenie wyceny robót sanitarnych
  • przeprowadzanie weryfikacji ofert podwykonawczych
  • realizacjach zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem
  • nadzorowanie wykonywania wewnętrznych oraz zewnętrznych instalacji sanitarnych
  • przygotowywanie harmonogramu prac
  • zamawianie materiałów instalacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • przygotowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych
  • składanie raportów z postępów prac

  • Praca Płońsk
  • Kierownik Płońsk
  • Kierownik płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567