Kierownik robót sanitarnych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
NES Global Talent
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym realizowaniem robót instalacyjnych zgodnie z umową, projektem oraz założonym harmonogramem
  • Analiza i kontrola dokumentacji w zakresie robót sanitarnych
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • Raportowanie postępów i wyników robót
  • Tworzenie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarnych
  • Znajomość przepisów dot. Prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych
  • Znajomość branży w zakresie instalacji sanitarnych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy
  • Odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • Znajomość obsługi MS Office, Ms Projekt

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, zfśs, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Szczecin
  • Technik urządzeń sanitarnych Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080