Kierownik robót sanitarnych
  • Miękinia
Miękinia, Miękinia, dolnośląskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
11. 6. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników - MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. - budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;
  • KOBYLARNIA S.A. - inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;
  • JHM DEVELOPMENT S.A. - działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. - wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót sanitarnych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji oferty;
  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyka związanych z budową;
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu;
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą  i techniczną oddziału;
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności sanitarnej;
  • minimum 3 lata doświadczenia – na stanowisku kierownika robót;
  • uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych w branży drogowej;
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym;
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji;
  • znajomość AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO;
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Miękinia
  • Kierownik Miękinia
  • Miękinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696