Kierownik Robót Rusztowaniowych
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
KAEFER S.A.
26. 5. 2024

Firma KAEFER S.A. znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 30 krajach.Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Zarządzanie budżetem projektu poprzez tworzenie, nadzór i analizę,
  • Kontrola prawidłowości i rzetelności rozliczeń i płatności związanych z realizacją projektu,
  • Tworzenie planu organizacji projektu, zadań współpracującego zespołu, harmonogramu realizacji projektu oraz harmonogramu dostaw materiałów,
  • Zarządzanie, nadzór nad harmonogramem realizacji projektu.
  • Pozyskiwanie nowych projektów, w tym negocjowanie i współudział w ofertowaniu
  • Zarządzanie podległymi pracownikami,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie regulaminu pracy i przepisów BHP

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonała znajomość rynku przemysłowego/rusztowaniowego,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i zarządzaniu projektami prac rusztowaniowych na każdym jej etapie,
  • Wykształcenie średnie techniczne/ mile widziane wyższe techniczne
  • Możliwość pracy na wysokości,
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne
  • Elastyczny system pracy, Czas pracy zadaniowy,

  • Praca Rybnik
  • Kierownik Rybnik
  • Kierownik działu personalnego Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064