Kierownik robót mostowych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
UNIBEP S.A.
10. 9. 2024

Obecnie do Oddziału Infrastruktury poszukujemy kandydatów do realizacji kontraktów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego oraz województwa podlaskiego.
Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sporządzanie przedmiarów oraz obmiarów prac
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie
  • Udział w naradach koordynacyjnych

  • Wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynier)
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Kierownik budowy/ Kierownik robót mostowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Word, MS Excel i AutoCAD, Norma Pro
  • Umiejętność harmonogramowania oraz kontroli kosztów
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Zdolności organizacyjne i komunikatywność

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami, w szczególności w specjalizacji mostowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę: I- na okres próbny 3-miesiące, II- na okres 12 miesięcy, III- na czas nieokreślony
  • Rozwój zawodowy w firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt, samochód służbowy oraz w razie potrzeby również mieszkanie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca Białystok
  • Kierownik Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536