Kierownik Robót Konstrukcyjno-Budowlanych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
NES Global Talent
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w harmonogramowaniu robót oraz nadzorowaniu prac budowlanych
  • Znajomość programów MS Office, AutoCad i pokrewnych będzie atutem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych na budowie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna
  • Auto służbowe do użytku prywatnego

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293