Kierownik Robót Konserwatorskich
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja prac konserwatorskich, w tym opracowywanie harmonogramów robót,
  • Nadzór nad wykonywaniem prac, weryfikacja zgodności z projektami konserwatorskimi i normami,
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac podwykonawców z pozostałymi pracami na budowie,
  • Prowadzenie dokumentacji robót konserwatorskich.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie konserwacji i restauracji dzieł sztuki lub konserwacji zabytków,
  • Preferowane minimum 5-letnie doświadczenie w kierowaniu pracami konserwatorskimi, restauratorskimi lub badaniami konserwatorskimi lub nadzorowaniu takich prac, prowadzonymi przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków,
  • Preferowane doświadczenie w nadzorze nad pracami konserwatorskimi lub restauratorskimi, lub ich samodzielne wykonywanie w obiektach wpisanych do rejestru zabytków, w tym co najmniej jedną inwestycję obejmującą realizację projektu rekonstrukcji wystroju fasady/fasad (lub konserwacji i restauracji istniejącej/istniejących) z wystrojem sztukatorskim i powierzchni fasady lub fasad 500 m²,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego i konserwatorskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    57 823
    12 405