Kierownik Robót / Inżynier budowy
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Conway STF sp. k.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac palowych zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, wymogami kontraktu oraz dokumentacją techniczną,
  • organizowanie pracy podwykonawców na budowie,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych z wykonawcami oraz inwestorem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót palowych mile widziane,
  • znajomość problematyki geotechnicznej,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność kierowania zespołem i pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy,
  • benefity tj. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Firma Conway STF Sp. K. specjalizująca się w technologii pali prefabrykowanych zatrudni pracownika na stanowisko:

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.conway.com.pl

  • Praca Zielona Góra
  • Inżynier Zielona Góra
  • Kierownik Zielona Góra
  • Inżynier oprogramowania Zielona Góra
  • Kierownik działu personalnego Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862