Kierownik robót HVAC i sanitarnych
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
firma
14. 9. 2024

Firma budowlana, działająca w zakresie projektowania oraz wykonawstwa instalacji sanitarnych, zatrudni osobę na stanowisko:
Kierownika robót HVAC i sanitarnych
Miejsce pracy: Płock
Wynagrodzenie: 10-11 tys. brutto umowa o pracę , 10-13 tys. netto + vat.
Zadania:
Nadzór nad realizacją robót,
Organizacja pracy budowy,
Współpraca z Kierownikiem Budowy/Kontraktu przy wyborze podwykonawców,
Opracowywanie harmonogramów robót,
Sporządzanie protokołów z odbiorów częściowych, końcowych,
Weryfikacja dokumentacji technicznej,
Zamówienia materiałów,
Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe,
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika/inżyniera robót,
Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
Prawo jazdy kat. B,
Dobra organizacja pracy.
Nasza oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
Stała umowa o pracę lub współpraca B2B,
Szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,
Niezbędne narzędzia (telefon służbowy, laptop, samochód),
Wyjazdy i spotkania integracyjne.
Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy @ lub kontakt telefoniczny z numerem 530 685 868 (Iza). Nie odbieram ? Napisz sms o treści ” HVAC Płock” – na pewno oddzwonię !

  • Praca Płock
  • Technik urządzeń sanitarnych Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567