Kierownik Robót - Farmy Fotowoltaiczne
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
NL Work Service
10. 8. 2024

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży fotowoltaicznej z ponad 10-letnim doświadczeniem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Kierownik Robót / Kierownik Robót – Farmy PV.
Lokalizacja: Cała Polska i kraje UE
Twoje zadania:
• Organizacja, planowanie i nadzór nad budową farm fotowoltaicznych zgodnie z harmonogramem.
• Rozliczanie zadań, raportowanie postępów prac, motywowanie i ocena pracy zespołu.
• Przestrzeganie standardów BHP, wdrażanie nowych pracowników, dbanie o sprzęt.
• Nadzór nad pracami podległych pracowników i podwykonawców.
Oczekujemy:
• Min. 2-letnie doświadczenie przy budowie farm PV, preferowane projekty powyżej 20 MW.
• Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem i podwykonawcami.
• Umiejętność czytania planów technicznych i podejmowania samodzielnych decyzji.
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym.
• Prawo jazdy kat. B.
• Gotowość do pracy w delegacji na terenie UE i Polski.
Mile widziane:
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi lub instalacjami elektrycznymi.
• Uprawnienia SEP lub UDT.
Co oferujemy:
• Bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę.
• Umowę zlecenia w polskiej firmie lub B2B.
• Niezbędną odzież i narzędzia do pracy.
• Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie oraz dojazdy do miejsca pracy.
• Pracę od poniedziałku do soboty, 10 godzin dziennie.
• Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy.
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji: 2800-3000 euro netto miesięcznie.
Zainteresowanych prosimy o podesłania CV lub kontakt telefoniczny.
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
• do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150.
• do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150”. Administratorem danych osobowych jest NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE. Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544