Kierownik Robót Energetycznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Experum HR
27. 4. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 28 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

8965/KRE

Obowiązki

  • koordynacja robót energetycznych i elektrycznych na inwestycjach realizowanych przez firmę,
  • wybór podwykonawców do prac energetycznych,
  • nadzór nad zgodnością wykonywanych prac z dokumentacją projektową, pierwotnymi założeniami,
  • dobór urządzeń do realizowanych projektów,
  • ocena dokumentacji projektowej pod kątem merytorycznym (w zakresie energetycznym),
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Realizacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, energetyka),
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wiedza na temat uruchamiania jednostek wytwórczych,
  • znajomość oprogramowania projektowego i branżowego (m.in. AutoCAD),
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami energetycznymi oraz uprawnienia projektowe,
  • wysoki poziom zaangażowania w wykonywanie obowiązków,
  • samodzielność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE,
  • udział przy realizowaniu ciekawych, przyszłościowych inwestycji,
  • premię po realizacji projektu,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (w tym samochód, którego używanie do celów prywatnych również jest możliwe),
  • pakiet benefitów.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315