Kierownik Robót Elektrycznych / Telekomunikacyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MIRBUD S.A.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie planowania i realizacji projektów budowlanych.
  • Nadzorowanie prac elektrycznych/telekomunikacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i wykonawczej
  • Monitorowanie i kontrolowanie postępów prac podwykonawców
  • Przestrzeganie harmonogramu prac
  • Współpraca z zespołem projektowym i przełożonymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne / telekomunikacyjne)
  • doświadczeniena podobnym stanowisku
  • uprawnienia branżowe bez ograniczeń
  • znajomość przepisów BHP
  • gotowość do pracy w delegacji
  • uprawnienia telekomunikacyjne będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju oraz awansu

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889