Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie.

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kontrola jakości, bezpieczeństwa i zaawansowania robót, instalacji elektrycznych,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • przygotowywanie raportów,
  • weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,
  • kontrola terminowości wykonania prac;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej bez ograniczeń,
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programu MS Office oraz AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy własnej;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w interesujących projektach,
  • pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju przy ciekawych, ambitnych realizacjach z zakresu energetycznego,
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy) oraz zakwaterowanie w przypadku pracy delegacyjnej;

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544