Kierownik robót elektrycznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
NES Global Talent
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań

  • Nadzorowanie realizacji instalacji elektrycznych (wewnętrznych) na placu budowy,
  • Koordynacja praca własnej grupy inżynierów,
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac, przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • Koordynowanie prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe,
  • Kontrola kosztów oraz jakości, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania

  • Doświadczenie 2-letnie do na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji kubaturowych lub przemysłowych
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności elektrycznej bez ograniczeń
  • Komunikatywność, sumienność

Oferujemy

  • Rozwój w jednej z czołowych firm,
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Pracę w Bydgoszczy bez delegacji, na kilkuletnim kontrakcie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze).

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055