Kierownik robót elektrycznych
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4319103

Obowiązki

  • koordynacja i nadzór nad pracami elektrycznymi związanymi z budową bloku gazowo-parowego w Rybniku,
  • planowanie, organizowanie i kontrola działań podwykonawców,
  • zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa oraz przepisów dotyczących instalacji elektrycznych,
  • monitorowanie postępów prac i raportowanie do przełożonych,
  • nadzór inżynieryjny.

Wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu projektami elektrycznymi branży przemysłowej,
  • posiadanie uprawnień budowlanych specjalistycznych do wykonywanego zawodu,
  • znajomość przepisów budowlanych oraz norm dotyczących instalacji elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca weryfikację dokumentacji technicznej i swobodną komunikację.

Oferujemy

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Rybnik
  • Kierownik Rybnik
  • Kierownik działu personalnego Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544