Kierownik robót elektrycznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Obowiązki

  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej w zakresie instalacji elektrycznych
  • koordynacja i kontrola przebiegu prac budowlanych
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • bezpośrednia współpraca z innymi zespołami realizującymi projekt budowlany
  • udział w negocjacjach techniczno-handlowych i wyborze podwykonawców oraz dostawców
  • reprezentowanie Wykonawcy przed Zamawiającym
  • planowanie i kontrola kosztów oraz budżetu
  • kalkulacja i wyceny robót dodatkowych

Wymagania

Oferujemy

  • wykształcenie wyższe w specjalności elektrycznej
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej
  • doświadczenie w robotach elektrycznych przy inwestycjach przemysłowych, kubaturowych
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748