Kierownik Robót Elektrycznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
KARO ELEKTRO PLUS Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy przez cały okres trwania projektu
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Opracowanie i wykonanie harmonogramu prac
  • Delegowanie zadań podległemu zespołowi inżynierów
  • Zarządzanie pracą brygad własnych i obcych
  • Dobór podwykonawców, uczestniczenie w negocjacjach handlowych i technicznych
  • Prowadzenie sprzedaży poszczególnych etapów budowy
  • Współpraca i prowadzenie korespondencji z inwestorem, projektantami i innymi podmiotami w ramach prowadzonych prac

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie zawodowe min 3 lata
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z inwestorami, inspektorami nadzoru, podwykonawcami
  • Skuteczność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532