Kierownik Robót Elektrycznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy obiektów kubaturowych i przemysłowych, poszukujemy aktualnie Kierownika Robót Elektrycznych, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów na terenie Łodzi i centralnej Polski.

Twoje zadania:

  • Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac w zakresie robót elektrycznych
  • Współudział w opracowaniu i aktualizacja budżetu Inwestycji w zakresie robót elektrycznych
  • Udział w naradach koordynacyjnych i komisjach odbiorowych
  • Odpowiedzialność za BHP na projekcie
  • Negocjacje warunków handlowych z Podwykonawcami i Dostawcami
  • Przygotowywanie umów dla Podwykonawców i Dostawców
  • Umiejętność wyceny robót elektrycznych
  • Weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawczych vs ceny rynkowe
  • Umiejętność wprowadzania optymalizacji do projektu
  • Szukanie rozwiązań zamiennych i równoważnych
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych

Wymagania:

  • Znajomość przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie elektrycznym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Benefity:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Karta paliwowa
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Karta multisport

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536