Kierownik robót elektrycznych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • KIEROWNIK ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH
  • prowadzenie, kierowanie i rozliczanie budów w branży elektroenergetycznej
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót, kontrola budżetu, harmonogramu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
  • współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,
  • planowanie i zamawianie materiałów, usług i sprzętu,
  • odbiory projektowe,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości i terminowości wykonanych robót,

Nasze wymagania

  • oczekujemy wiedzy z branży elektrycznej
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Budowy, Inżyniera budowy
  • wykształcenia technicznego lub wyższego technicznego, mile widziane kierunki takie jak: Elektrotechnika, Elektroenergetyka, Energetyka
  • zaświadczenia kwalifikacyjne D i E - będą dodatkowym atutem
  • znajomości programów MS Office
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w terenie
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży instalacji elektrycznych - będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet opieki medycznej dla pracowników
  • Samochód służbowy

  • Praca Zabrze
  • Kierownik Zabrze
  • Kierownik działu personalnego Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567