Kierownik Robót Elektrycznych
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie pracownika na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne - Energetyka lub Elektroenergetyka
  • znajomość zagadnień technicznych w zakresie elektroenergetycznym
  • Uprawnienia SEP Gr.1 E,D
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej oraz podwykonawczej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • ciekawą realizację w zakresie budowy zakładu przemysłowego

Zadania

  • czynny udział w przygotowaniu oraz realizacji budowy
  • zamawianie materiałów
  • kierowanie pracami w specjalizacji elektrycznej
  • ustalanie budżetu realizacji oraz harmonogramu prac
  • odpowiedzialność za realizacje projektu
  • zarządzanie zespołami wykonawczymi
  • praca z dokumentacją techniczną oraz projektową

  • Praca Płońsk
  • Kierownik Płońsk
  • Kierownik płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567