Kierownik Robót Elektrycznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
HR Support
21. 9. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w budownictwie elektroenergetycznym w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, kolejowych, oraz drogowych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Obowiązki:

  • nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanym kontraktem zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem z zakresu robót elektrycznych
  • weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt
  • sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • udział w procesie rozliczenia robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót
  • wykonanie dokumentacji powykonawczej
  • odpowiedzialność za BHP na projekcie
  • wyceny robót elektrycznych
  • wprowadzanie optymalizacji do projektu

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane kierownika robót elektrycznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania projektami
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obiektach kolejowych

Oferujemy:

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838