Kierownik Robót Elektrycznych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TRAFO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i kwalifikacjami pozwala na rzetelne i fachowe realizowanie powierzonych nam zadań. Inwestycje w najnowsze technologie, specjalistyczne szkolenie pozwalają na stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Realizujemy kompleksowo zadania z branży elektrycznej, teletechnicznej, energetycznej i automatyki obiektowej.

Spółka TRAFO zatrudni:

Opis stanowiska
  • Organizacja i kontrola realizacji robót na budowie.
  • Nadzór nad pracownikami.
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora, GW i wykonawcami innych branż.
  • Prowadzenie dokumentacji, weryfikacja przekazanych projektów i sporządzanie dokumentacji powykonawczej.
  • Koordynacja zamówień materiałów.

Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie, elektryczne (elektroenergetyka, elektrotechnika).

  • Uprawnienia elektryczne E i D.

  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych (mile widziane).

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość AutoCAD, MS OFFICE.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia, doświadczenia oraz wiedzy.

  • Praca na miejscu – Szczecin i okolice. Brak delegacji.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Zdobycie doświadczenia w ciekawych, różnorodnych projektach.

  • Możliwość odbycia praktyki w celu uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567