Kierownik robót elektrycznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
4. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: miejsce realizacji kontraktu - praca na terenie kraju w systemie dekadowym (10 dni pracujące/4 dni wolne)

Twoje obowiązki:

  • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt
  • Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami
  • Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • Udział w procesie rozliczenia robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót
  • Wykonanie dokumentacji powykonawczej

✍ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne branżowe
  • Znajomość branży elektrycznej/energetycznej,
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac przy liniach nn oraz SN
  • Znajomość technologii PPN dla linii nn.
  • Wyznaczanie zadań dla podległych zespołów oraz ich egzekwowanie,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Sumienność, otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia
  • Efektywność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

⭐ Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracach związanych z budową, modernizacją lub przebudową sieci elektroenergetycznych Wysokich Napięć oraz Najwyższych Napięć.
  • Doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, nadzorowaniu prac elektrycznych
  • Znajomość programu AutoCad, MS Office

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport;

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544