Kierownik robót ds. sanitarnych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4327940

Obowiązki

  • praca przy realizacji projektów branży kubaturowej w woj. pomorskim,
  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • koordynacja prac budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC,
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych robót,
  • sporządzanie harmonogramów oraz analiza postępu wykonywanych prac,
  • sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej,
  • monitorowanie kosztów budowy,
  • wsparcie kontraktacji firm Podwykonawczych,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • współpraca z Inwestorem, Projektantem i Podwykonawcami,
  • przygotowania ofert oraz wycena prac instalacyjnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem BHP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek Budownictwo, Inż. środowiska
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży sanitarnej bez ograniczeń,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziane.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • ambitne wyzwania zawodowe,
  • przyjazną atmosferę,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń

    i kursów,
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Gdańsk
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544