Kierownik Robót ds. instalacji sanitarnych
  • Nysa
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
PEKABEX
24. 4. 2024

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Obecnie do naszego zespołu Generalnego Wykonawstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto, Nysa

Twój zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej,
  • organizowanie przebiegu prac na budowie w zakresie instalacji sanitarnych,
  • kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót sanitarnych,
  • prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
  • organizowanie pracy podwykonawców IS na budowie,
  • wspieranie Kierownika Budowy w procesie realizacji budowy,
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
  • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • świeże owoce,
  • wsparcie z ZFŚS,
  • naukę języków obcych,
  • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy),
  • szkolenia,
  • udział w targach i konferencjach branżowych,
  • konkursy dla pracowników,
  • wsparcie dla cudzoziemców.

  • Praca Nysa
  • Kierownik Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228