Kierownik robót drogowych
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Park-M
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik Robót Drogowych w firmie Park M - Białystok

To oferujemy

  • pracę w Firmie będącej Liderem na rynku zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, która od ponad 25 lat wdraża projekty zarówno inwestycyjne jak i związane ze świadczeniem usług w obszarze pielęgnacji zieleni oraz prac porządkowych na obszarach miejskich. Średniorocznie realizującej kilkadziesiąt projektów o wartości od kilkuset tysięcy do kilkudziesięciu mln złotych
  • stabilne warunki zatrudnienia: kontrakt B2B, wynagrodzenie 7000-11000 netto plus możliwe premie w postaci % od wyniku, pierwsza umowa możliwa od razu na rok
  • rozwój zawodowy – poprzez samodzielną pracę nad ważnymi, różnorodnymi projektami, współpracę z najlepszymi specjalistami, awans, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • Dyskretny, przejrzysty i prosty proces rekrutacji:

Każdy Kandydat jest na bieżąco informowany o statusie swojej aplikacji.

1. etap - aktualizacja statusu po analizie CV - najpóźniej 1 dzień roboczy po aplikacji.

2. etap – rozmowa online z rekruterem - najpóźniej 3 dni po aplikacji

3. etap – rozmowa z Zarządem w siedzibie Firmy i decyzja – w dogodnym dla Ciebie terminie

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad robotami i siłami własnymi
  • nadzór nad kosztami i przychodami
  • optymalizacja prac i kosztów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budownictwie drogowym, pracach ziemnych, zagospodarowaniu terenu jako majster/inżynier budowy/kierownik robót
  • tytuł technika bądź inżyniera budownictwa
  • znajomość rynku robót i materiałów budowlanych
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Praca Białystok
  • Kierownik Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055