Kierownik Robót Drogowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Trakcja S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Realizacja robót na jednej z inwestycji w Łodzi, zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.
  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie, wynikających z Ustawy „Prawo Budowlane”.
  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu dostaw materiałowych, sprzętu, transportu).
  • Skompletowanie brygad roboczych i opieka kwestii zakwaterowania pracowników.
  • Podział zakresu robót pomiędzy majstrami zgodnie z przyjętym harmonogramem robót, jak również pomiędzy pozostałą kadrą techniczną.
  • Stała kontrola i koordynacja wykonywanych prac przez własne brygady.
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.
  • Współpraca z podwykonawcami i usługodawcami obecnymi na zadaniu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku drogowym.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika robót w zakresie drogowym.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń.
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów FIDIC.
  • Dobra znajomość programów MS Project, AutoCad, pakietu MS Office – w tym MS Excel.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność, operatywność.

Oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Możliwość korzystania z karty Multisport.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536