Kierownik Robót Drogowych
  • Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski, Radzyń Podlaski, lubelskie, Polska
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce
26. 4. 2024

Secol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Do naszej nowej inwestycji budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy), poszukujemy:

Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej, standardami jakościowymi, bezpieczeństwa oraz aktualną wiedzą techniczną
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem realizacja zleconych zadań i harmonogramami rzeczowo- finansowymi
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową rozliczenie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych,
  • współpraca z Kierownikiem Budowy, Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór nad robotami i przygotowanie robót do odbiorów
  • nadzór nad podwykonawcami, koordynacja robót budowlanych oraz organizacja robót pracowników własnych/podwykonawców
  • wsparcie Kierownika Budowy we wszelkich sprawach związanych z wykonaniem robót budowlanych
  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy,
  • kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowywanie dokumentów do przetargu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót przy prowadzeniu robót drogowych/mostowych
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów BHP
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, AutoCad, MS Project, programy do kosztorysowania np. Zuzia, Norma
  • znajomość warunków technicznych wykonania, technologii budowy
  • umiejętność organizacji robót budowlanych, kierowania zespołem, organizacji czasu pracy własnej i innych
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań alternatywnych
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

    znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego mile widziana

OCZEKUJEMY:

  • dokładności, staranności, cierpliwości oraz dobrej organizacji pracy
  • bardzo dobrej znajomości MS-Office lub podobnego oprogramowania

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę lekarską w LuxMed
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu
  • dodatek stażowy już po roku pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Praca Radzyń Podlaski
  • Kierownik Radzyń Podlaski
  • Radzyń Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532