KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH
  • Szczecinek
Szczecinek, 78-422 Marcelin 19, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
BUDOWA I UTRZYMANIE DRÓG "EKOBUD" PIOTR BAŃKIEWICZ
4. 10. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Koordynowanie prac związanych z budową dróg
- Nadzór nad jakością wykonywanych prac
- Planowanie i organizacja pracy zespołu
- Kontrola kosztów i terminów realizacji prac

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : planowanie i organizacja pracy w zespole
[Umiejętność 1 : nadzór nad pracownikami i wykonywanymi pracami drogowymi
[Inne : Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
- Znajomość technologii i procesów związanych z budową dróg
- Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
- Prawo jazdy kat. B
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Szczecinek
  • Kierownik Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388