Kierownik robót drogowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
20. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: praca hybrydowa (zdalna/biuro Konin/miejsca realizacji kontraktów)

Twoje obowiązki:

  • Organizacja, nadzór, kontrola nad robotami drogowymi oraz bieżąca ich koordynacja z pozostałymi robotami trwającymi na budowie,
  • Planowanie i koordynacja robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP,
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Nadzór nad podwykonawcami, pracownikami budów, uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót,
  • Zarządzanie gospodarką materiałową oraz nadzorowanie dostaw inwestorskich wraz z ich odpowiednim zabezpieczeniem na magazynach i placach składowych zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji projektowej i umownej.

✍ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności drogowej,
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość programów: AutoCAD, MS Projekt, MS Office,

⭐ Mile widziane:

  • Dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045