Kierownik Robót Drogowych
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
NES Global Talent
29. 3. 2024

Dla naszego klienta, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań i nadzór nad jakością i terminowością prowadzonego kontraktu
  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu
  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów
  • kontakt z inwestorem
  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych
  • uprawnienia budowlane w branży drogowej
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Od kandydatów oczekujemy gotowości do pracy w delegacjach.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 16.000 PLN brutto (+ mieszkanie, + auto służbowe, + dodatki)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki i narzędzia prac

  • Praca Koszalin
  • Kierownik Koszalin
  • Kierownik działu personalnego Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190