Kierownik Robót Drogowych
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
POLAQUA Sp. z o.o.
26. 9. 2024

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., na budowy dróg ekspresowych poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

ZADANIA:

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót drogowych;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo;
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności drogowej;
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót Drogowych, zdobyte przy budowie dróg ekspresowych i/lub autostrad – warunek konieczny;
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.

  • Praca Kępno
  • Kierownik Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836