Kierownik Robót Drogowych
  • dolnośląskie
dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
NES Global Talent
13. 4. 2024

Dla naszego klienta, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań i nadzór nad jakością i terminowością prowadzonego kontraktu;
  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu,
  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych,
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów,
  • kontakt z inwestorem,
  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych ;
  • uprawnienia budowlane w branży drogowej;
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki i narzędzia prac

  • Praca dolnośląskie
  • Kierownik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315