Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Bickhardt Bau Polska Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych, drogowych zgodnie z projektami i harmonogramem robót drogowych
  • Koordynacja pracy zespołów budowlanych
  • Kontrola jakości wykonania prac
  • Planowanie i zamawianie materiałów budowlanych
  • Współpraca z inspektorami nadzoru budowlanego oraz organami administracji publicznej
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz raportów
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy oraz przestrzeganie norm BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Inż. budowy - Wykształcenie o profilu technicznym (mile widziane wyższe w specjalności drogowej)
  • Kierownik robót drogowych - Doświadczenie na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika robót drogowych (dużym atutem będzie Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie budowy dróg)
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania
  • Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności planowania
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących budowy dróg
  • Umiejętność Koordynacji pracy zespołu oraz podwykonawców
  • Umiejętność zarządzania budżetem i terminami

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Wrocław i okolice
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Karta Multisport, karty przedpłacone świąteczne

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544