Kierownik robót budowlanych
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Polska
Rekrutacja pracowników Anna Cichocka
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac na powierzonym zakresie robót
  • Współudział w opracowaniu i aktualizacja budżetu inwestycji na powierzonym zakresie robót
  • Udział w naradach koordynacyjnych i komisjach odbiorowych
  • Odpowiedzialność za BHP na projekcie
  • Przewodzenie podległym pracownikom, podwykonawcom
  • Negocjacje warunków handlowych z Podwykonawcami i Dostawcami
  • Przygotowywanie umów dla Podwykonawców i Dostawców
  • Umiejętność wyceny robót budowlanych
  • Weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawczych vs ceny rynkowe
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej budowy
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji na potrzeby odbiorów: Sanepidu, PSP oraz Nadzoru Budowlanego

Nasze wymagania:

  • Znajomość przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej od 34 lat firmie na polskim rynku budowlanym
  • Dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego - kursy i szkolenia
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Współpraca B2B lub UoP (preferowane B2B)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV.

Poszukuję osoby na stanowisko Kierownika Robót Budowlanych dla firmy z branży budowlanej - pracodawca szuka osoby do stałej współpracy nie tylko przy obecnym projekcie.

Firma działa w zakresie budownictwa przemysłowego i kubaturowego. Istnieje na rynku od 34 lat. Pracuje w systemie zaprojektuj i wykonaj. Obecnie poszukuje nowych osób do współpracy z związku z rozwojem organizacji.

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych

Miejsce pracy: Ustroń (woj. śląskie)

  • Praca Ustroń
  • Kierownik Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544