Kierownik Robót Budowlanych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Spravia sp. z o. o.
27. 4. 2024

Spravia to duża, stabilna i nowoczesna firma. Prowadzimy działalność deweloperską w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki wynosi 657.333.000 zł. Od początku swej działalności w 1999 roku wybudowaliśmy ponad 18.600 mieszkań i lokali. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera.

Tworząc osiedla mieszkaniowe, dbamy o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Miarą jakości budowanych przez nas osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością robót budowlanych w ścisłej współpracy z kierownikiem budowy i inżynierami budowy
  • Samodzielne zarządzanie odcinkiem robót powierzonym przez kierownika budowy
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Koordynację robót wykonywanych przez Wykonawców
  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót
  • Przygotowanie i współudział w procesie odbiorowym inwestycji
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego w ramach przygotowania i realizacji procesu budowy
  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (inżynier budownictwa)
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze lub wykonawczo - projektowe
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na budowie na stanowisku kierownika robót
  • Znajomość Prawa Budowlanego i Warunków Technicznych
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych inżynierów/majstrów
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy
  • Pracę bez wyjazdów delegacyjnych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej renomie
  • Komplet niezbędnych narzędzi potrzebnych do wykonywania obowiązków Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole oraz dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych lub dofinansowywanych przez firmę
  • Pakiet opieki medycznej Medicover
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Paczki świąteczne
  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862