Kierownik robót budowlanych → Praca w Płocku
  • Płock
Płock, Płock, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Nadzór nad powierzonym odcinkiem budowy zgodnie z warunkami kontraktu
  • Współudział w opracowaniu harmonogramów realizacji projektu
  • Optymalizacja procesów realizacji
  • Praca na budowie w Płocku

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracach instalacyjnych lub izolacjach termicznych
  • Gotowość do pracy na zakładach przemysłowych (np. elektrownie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje
  • Zatrudnienie tylko na umowę o pracę
  • Możliwość podania oczekiwań finansowych
  • Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
  • Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży

  • Praca Płock
  • Operator maszyn budowlanych Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Płock
  • Doradca podatkowy w Polsce Płock
  • Pracownicy uczelni w Polsce Płock
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179