Kierownik robót branży elektrycznej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Dekpol Budownictwo
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie robót w zakresie branży elektrycznej na budowie,
  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu,
  • prowadzenie rozliczeń inwestycji w zakresie prowadzonej branży,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,
  • proces zakupów usług i materiałów,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej budowy i uczestnictwo w odbiorach,
  • aktywne opracowywanie ofert i budżetów,
  • analiza dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - elektrotechnika, energetyka,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,
  • min. trzyletnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami branży elektrycznej i teletechnicznej,
  • znajomość rynku budowlanego w branży elektrycznej,
  • umiejętność tworzenia harmonogramów prac elektrycznych,
  • samodzielność w działaniu (cenimy osoby kreatywne),
  • znajomość programów MS Office, Autodesk AutoCAD,
  • odpowiedzialność i determinację w osiąganiu celów terminowych i finansowych na powierzonych budowach,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacji SEP D+E.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie – jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie (współpraca długofalowa),
  • atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia) oraz system premiowy,
  • podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, konferencje, kursy oraz w ramach wewnętrznej Akademii Dekpol Budownictwo,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),
  • ograniczenie do minimum nadmiernych formalności charakterystycznych dla branży budowlanej,
  • możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multisport

Spółka Dekpol Budownictwo jest częścią Grupy Dekpol. Na przestrzeni prawie 30 lat działalności osiągnęliśmy wiodącą pozycję jako generalny wykonawca projektów budownictwa kubaturowego. Jesteśmy klasyfikowani w rankingu TOP 15 firm budowlanych PwC w Polsce.

Specjalizujemy się w budowie m.in. inwestycji mieszkaniowych, centrów logistycznych, obiektów przemysłowych, sportowych, rekreacyjnych oraz związanych z ochroną środowiska. Oferujemy zarówno opracowywanie koncepcji projektowych, jak i kompleksowe realizacje „pod klucz”. Dążymy do jak największej niezależności: jako Grupa szczycimy się własnym zakładem produkcyjnym prefabrykatów betonowych i stalowych, brygadami montażowymi, a także parkiem maszynowym działu robót ziemnych i drogowych.

Strategię spółki opieramy na budowaniu wysoce wykwalifikowanych, zaangażowanych zespołów – obecnie na sukces naszej firmy pracuje około 400 wysokiej klasy specjalistów. Nasze szeregi zasilają m.in. doświadczeni inżynierowie, operatorzy, montażyści i pracownicy budowlani. Wybieramy ludzi z jasno sprecyzowanymi celami i pasją, którzy w swoją codzienną pracę wkładają nie tylko merytoryczną wiedzę, ale także entuzjazm. Cenimy relacje z pracownikami, którzy dzięki swojej motywacji oraz inicjatywie stają się filarem firmy i stanowią realne wsparcie dla jej rozwoju.

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862