Kierownik robót (branża budowlana, mechaniczna, sanitarna) - Olefiny III
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4317137

Obowiązki

  • nadzorowanie pracy podległych pracowników wykonujących roboty montażowe związane z budową lub remontem zbiorników ciśnieniowych, zbiorników magazynowych, aparatów, konstrukcji stalowych, rurociągów technologicznych itp.,
  • kontrola prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją projektową,
  • nadzorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad BHP i p.poż,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i w końcowym odbiorze robót,
  • raportowanie postępu robót,
  • akceptowanie protokołów wykonywanych robót,
  • współpraca z zamawiającym, podwykonawcami i działami w celu terminowego, jakościowego i efektywnego zrealizowania kontraktów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane specjalistyczne do wykonywanego zawodu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata – w kierowaniu pracami w zakresie remontu aparatów, rurociągów i urządzeń na zakładach w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym, chemicznym lub azotowym, znajomości przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa​, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Deweloper budowlany Płock
  • Rzeczoznawca budowlany Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584