Kierownik robót bitumicznych
  • Zegrze
mazowieckie, Zegrze, mazowieckie, Polska
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
16. 10. 2024

Obowiązki

  • planowanie, kierowanie i rozliczanie robót bitumicznych,
  • nadzór i prowadzenie robót zgodnie ze sztuką i BHP,
  • współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami i dostawcami,
  • zarządzanie zespołem,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót,
  • odbiór oraz kontrola wykonanych prac pod względem ilości,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane),
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi (mile widziane),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miła przyjazna atmosfera
  • samochód służbowu
  • inne niezbędne narzędzia pracy

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377