Kierownik Robót
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Posiadasz wykształcenie techniczne? Czujesz się dobrze w koordynowaniu projektów? Chciałbyś rozwijać się w obszarze instalacji przemysłowych oraz montażu konstrukcji maszyn? Świetnie się składa, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy to stanowisko!

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (mile widziane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki inżynieryjne – Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn itp.)
  • umiejętności pracy z rysunkiem technicznym
  • samodzielności i zaangażowania w prowadzone procesy
  • doświadczenia w zakresie koordynowania grupy pracowników
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B/umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • świetną okazję do poszerzania swoich umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji na samodzielnym stanowisku
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Zadania

  • koordynowanie prac remontowo-montażowych oraz zarządzanie zespołem pracowników
  • bezpośredni nadzór i weryfikacja prac zgodnie z procedurami i normami
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej
  • koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu
  • dbałość o zachowanie standardów jakości i technologii

  • Praca Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692