Kierownik robót
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
4. 10. 2024

e-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:KIEROWNIK ROBÓT

Obowiązki

  • Praca w delegacji w promieniu 150 km od Gostynina
  • Bezpośredni oraz bieżący nadzór nad realizacją prac
  • Sporządzanie zestawień materiałowych
  • Tworzenie harmonogramów dla realizowanych kontraktów
  • Planowanie prac przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów
  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych realizowanych kontraktów
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej dla zleceniodawcy
  • Zarządzanie brygadą 10- 20 osób

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w zawodzie (preferowane min. 3 lata)
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w branży budowlanej

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności
  • Możliwość pokrycia kosztów zakwaterowania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pakiet świadczeń zdrowotnych
  • Służbowe auto, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość uzyskania pakietu udziałów w firmie

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ofertę lub kontakt telefoniczny lub sms 5.3.1.6.3.4.7.8.3.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Płock
  • Kierownik płocki
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388