Kierownik Robót
  • Otwock
Otwock, Otwock, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Generalnego Wykonawcy w sektorze budownictwa przemysłowego i kubaturowego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Robót.

  • Zarządzanie zespołem pracowników, a także nadzór nad podwykonawcami
  • Nadzór nad przygotowaniem i kompletowaniem dokumentacji powykonawczej
  • Udział w tworzeniu oraz bieżąca aktualizacja budżetu inwestycji dla wyznaczonego obszaru prac
  • Prowadzenie i koordynacja zadań inwestycyjnych zgodnie z harmonogramem, zapewniając terminową realizację powierzonych robót
  • Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej dla instytucji takich jak Sanepid, PSP czy Nadzór Budowlany
  • Aktywny udział w spotkaniach koordynacyjnych i komisjach odbiorowych
  • Kontrola kosztorysów i ofert podwykonawców w odniesieniu do cen rynkowych
  • Przygotowywanie i opracowywanie umów dla podwykonawców oraz dostawców

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń
  • Dobra znajomość przepisów technicznych dotyczących realizacji i odbioru robót budowlanych
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo
  • Prawo jazdy kat. B

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Kartę paliwową
  • Możliwość rozwoju zawodowego lub awansu
  • Dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych

  • Praca Otwock
  • Kierownik otwocki
  • Kierownik Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392