Kierownik Restauracji
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Pałac Rozalin A.K Molgo Spółka Jawna
16. 9. 2024

Restauracja Oficyna mieszcząca się na terenie Parku-Pałac Rozalin poszukuje osób na stanowisko kierownik restauracji

Zadania na tym stanowisku:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości i dbałość o standard serwowanych produktów
  • Zarządzanie i koordynacja pracy podległego zespołu
  • Ulepszanie istniejących oraz tworzenie i wprowadzanie nowych procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania restauracji
  • Realizowanie wyznaczonych celów biznesowych, aktywna sprzedaż wydarzeń okolicznościowych
  • Realizacja założeń sprzedażowych
  • Kreowanie wizerunku restauracji i dbanie o promocję
  • Monitoring aktualnych trendów i działań konkurencji

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum rok
  • Doskonałej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętności planowania, analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Kultury osobistej na wysokim poziomie
  • Książeczki Sanepidu
  • Punktualności
  • Zaangażowania
  • Dobrej znajomość języka Polskiego/podstawowy Angielski

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Prace w uznanej i rozwijającej się firmie Premium
  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkową prace na bankietach, weselach, komuniach
  • Możliwość noclegu na miejscu
  • Obiad pracowniczy
  • Elastyczny grafik

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Kierownik Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584